Regulamin

 

 1. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej www.domkibalos.pl, co jest jednoznaczne, że zapoznali się Państwo z poniższym regulaminem. Na zgłoszenie rezerwacyjne otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji z numerem konta do wpłaty zadatku. Wyłącznie wpłata zadatku potwierdza rezerwację.
 2. Doba pobytu rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 16 i kończy w dniu wyjazdu o 10.
 3. W formularzu należy podać ilość osób dorosłych oraz ilość dzieci, które zostaną objęte rezerwacją. Koszt noclegu dla osoby/dziecka, które nie zostaną ujęte w zgłoszeniu rezerwacyjnym wynosi 100 zł za dobę.
 4. Opłaty za wynajem należy dokonać niezwłocznie po przyjeździe. Kaucja wynosi 300 zł i jest zwracana w dniu wyjazdu. Kaucja stanowi zabezpieczenie na poczet ewentualnych zniszczeń w domku lub na placu zabaw. Opłata klimatyczna jest naliczana osobno i jest uzależniona od ilości osób.
 5. Rezerwacją objęte są wyłącznie osoby i dzieci ujęte w wiadomości rezerwacyjnej. Koszt noclegu w domku obejmuje konkretną , zdeklarowaną w rezerwacji ilość osób.
 6. W domkach 4 os. mogą być zakwaterowane maksymalnie 2 osoby dorosłe i 2 dzieci; w domkach 6 os. maksymalnie 4 osoby dorosłe i 2 dzieci; w domkach 8-os. 4/5 osób dorosłych i 4/3 dzieci- łącznie 8 osób- bez względu na wiek dzieci. Wszelkie inne ustalenia indywidualne muszą zostać potwierdzone mailowo, ustalenia telefoniczne, a nie potwierdzone mailowo są uznawane za nieważne.
 7. Nocleg dodatkowej osoby dokwaterowanej w trakcie pobytu bez względu na wiek wynosi 100 zł za dobę.
 8. W przypadku odwołania przez gościa rezerwacji lub skrócenia pobytu, uiszczony zadatek i opłata za niewykorzystany nocleg nie podlegają zwrotowi. Nie ma możliwości ” przeniesienia” wpłaconego zadatku na inny termin niż ten zadeklarowany w rezerwacji.
 9. Ogrzewanie domku farelką wynosi 30 zł w przypadku domku 4 osobowego i 40 zł w przypadku domków 6 i 8 osobowych. Jeśli Państwo posiadacie swoje farelki należy dokonać opłaty za ogrzewanie za cały pobyt w dniu przyjazdu. W przypadku korzystania z naszych grzejników zostanie pobrana opłata wyłącznie w dni kiedy faktycznie będą Państwo z nich korzystać.
 10. Na terenie ośrodka obowiązuje zakaz przyjmowania gości z poza ośrodka.
 11. Rezerwacja w naszym ośrodku oznacza akceptację regulaminu.